IS specialista

CONTEG Group (www.conteggroup.cz) je panevropská průmyslová skupina a jeden z předních světových výrobců IT rozvaděčů, chladicích systémů a komplexních řešení pro datová centra. Jako tradiční rodinná firma s centrálou a výrobními závody v srdci Evropy, v České republice, se hrdě hlásíme k odkazu tradiční evropské výroby, postavené na vynikající kvalitě, inovacích a službách s vysokou přidanou hodnotou pro naše zákazníky. Přes své zahraniční pobočky vyvážíme své výrobky do 60 zemí světa

Náplň práce:

  • Údržba a správa IS společnosti, implementace nových funkcionalit IS, jeho částí a zavedení nových verzí a úprav, vytváření interní dokumentace v této oblasti
  • Poskytování aplikační a systémové podpory uživatelům v oblasti IS včetně školení
  • Spolupráce na tvorbě plánu rozvoje v oblasti IS
  • Zabezpečení vývoje a úpravy uživatelských funkcí IS interně nebo přes dodavatele
  • Analýza požadavků uživatelů v oblasti IS, data pro vedení společnosti, provoz IS, lokalizace problémů, návrh řešení, tvorba reportů dle zadání uživatelů
  • Návrhy na zlepšení procesů a drobná zlepšení práce, která mohou zefektivnit práci a přispět k lepšímu využití zdrojů společnosti
  • Ochrana firemních dat před neoprávněnou manipulací, zcizením, poskytnutím neoprávněným osobám

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou, technický obor
  • AJ – pasivní znalost
  • Výhodou znalost IS KARAT
  • Výhodou základní znalost jazyka SQL
  • Výhodou znalost programovacího jazyka (např. C++, C#)
  • Výhodou znalost jakéhokoli informačního systému (ekonomika, výroba, sklady)
  • Výhodou znalost výrobní firmy a firemních procesů
  • Ovládání obecných programovacích technik
  • Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Spolehlivost a schopnost týmové i samostatné práce
  • Ochotu učit se nové věci
  • Analytické, logické myšlení

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr přímo u zaměstnavatele
  • Moderní pracovní prostředí ve stabilní české rodinné firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • Pečlivé zaškolení ze strany zkušených kolegů
  • Příležitost ke stravování v moderní jídelně nebo stravenkový paušál
  • Neformální celofiremní akce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Narozeninové dárky, vitamínové balíčky

INFORMACE O POZICI

Místo pracoviště: Pelhřimov
Typ pracovního vztahu: HPP

Valérie Králová

Email: valerie.kralova@conteg.cz
Telefon: +420 565 300 359, +420 702 200 550

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Tento dotazník slouží pouze pro vnitřní potřebu společnosti CONTEG, spol. s r.o. Jeho vyplnění nezakládá nárok na budoucí zaměstnání ve společnosti. V případě zájmu Vás budeme sami kontaktovat.