Projektový manažer TZB

Společnost DCI Czech a.s. byla založena v roce 2015 jako součást předního evropského výrobce non-ICT produktů – skupiny Conteg. Na základě zkušeností s již realizovanými projekty dodanými spol. Conteg tzv. na klíč jsme si ověřili, že každé datové centrum je jedinečné s požadavkem na individuální přístup k jeho přípravě a návrhu. Kromě výstavby datacenter se zaměřujeme i na stavebně inženýrskou činnost s realizací širokého spektra staveb především se zaměřením na technologické projekty v pozici generálního dodavatele staveb.

 Co Vás čeká:

  • Kompletní vedení zakázky od převzetí staveniště až po předání díla objednateli
  • Spousty zajímavých projektů včetně realizací dle zákona o zadávání veřejných zakázek
  • Účast na KD
  • Vedení sub KD
  • Tvorba a dodržování HMG
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Odpovědnost za provedení díla včetně finanční stránky
  • Prostě vedení zakázky od A do Z

Jaké znalosti byste měli mít

  • VŠ nebo SS stavebního směru
  • Znalost MS office
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Znalost pracovních postupů pro tvorbu harmonogramů
  • Hlavně chuť pracovat, potřebné naučíme

Vaší výhodou by bylo:

  • Předchozí zkušenost ze stavby
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru technika prostředí/stavební inženýrství

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí společnosti s dobrou atmosférou
  • Z hlediska počtu realizovaných staveb a kvality našich designerů, pre-sale a projektových manažerů rychlý kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Auto pro soukromé účely, telefon a notebook je samozřejmostí
  • Realizace po celé ČR
  • Firemní akce

Info o pracovním poměru

HPP na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce

Termín nástupu a mzda dle dohody

Své CV zasílejte na jan.ksada@dci-czech.cz

INFORMACE O POZICI

Místo pracoviště: Praha
Typ pracovního vztahu: HPP

Telefon:

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Tento dotazník slouží pouze pro vnitřní potřebu společnosti CONTEG, spol. s r.o. Jeho vyplnění nezakládá nárok na budoucí zaměstnání ve společnosti. V případě zájmu Vás budeme sami kontaktovat.